NATAN 80x180 Fyrretræretræ børneseng Husseng Lano Møbler
Kampagnen løber indtil 5 maj 2026
Vi værdsætter din tid, derfor sendes produktet så hurtigt som muligt.
For at spare dig for ekstra omkostninger tilbyder vi gratis levering fra 2000 kr.
Op til 60 dages returret giver dig mulighed for at forelske dig i vores produkt.
I de første to år efter købet er vi her for dig og sikrer din ro og sikkerhed.
Beskrivelse
Instructions
Grunde til at du vil elske NATAN:
- elsker eventyr Det er inspireret af eventyrverdenen, hvilket gør soveoplevelsen til et eventyr.
- værdsætter sikkerhed Det har glatte kanter og mange beskyttende barrierer.
- skjuler alt Det har to rummelige skuffer skjult under sig.
- kan overraske Det tilbyder ikke kun funktionalitet, men også et unikt design.
- er anderledes end alle andre Det er svært at efterligne dens unikke stil.
- er en drømmer Det giver mulighed for at opfylde barnets drøm om det perfekte børneværelse.
Møbel der vil fortrylle alle – fyrretræ børneseng i husform NATAN 80x180
NATAN køjeseng i husdesign er en fryd for ethvert lille barn. En soveoplevelse, der er inspireret af eventyrenes magiske verden. Et møbel, der ikke kun fungerer som en smuk dekoration, men også som en sikker og komfortabel oase, som både børn og forældre vil værdsætte. Lær allerede nu NATAN børnesengen i husdesign bedre at kende og giv dit barn en glæde, som det vil huske resten af livet. NATAN børnesengen i husdesign er skabt med omtanke for dit barns sundhed. Takket være den vil dit barn have masser af energi hver dag, og den komfortable lamelbund sikrer en komfortabel og sund søvn. Hemmeligheden bag konstruktionen er den enkle form, lavet af fyrretræ. NATAN børnesengen i husdesign er en yderst sikker seng til dit barn. Den har glatte kanter og mange beskyttende barrierer, som beskytter dit barn mod utilsigtede fald under søvnen. Træplankerne er belagt med sundhedssikre malinger og har desuden antistatiske egenskaber, hvilket betyder, at de ikke tiltrækker støv. De omhyggeligt udførte detaljer, den perfekt glatte overflade og materialer af høj kvalitet – dit barn vil være begejstret for dette valg.
Klassisk er altid på mode - fyrretræ NATAN børneseng 80x180 i husform
NATAN børneseng med skuffe er en yderst praktisk løsning. To rummelige opbevaringsrum, der er omhyggeligt skjult under sengen, giver ekstra plads til opbevaring af forskellige genstande. Det er en meget praktisk funktion, især værdsat i rum med begrænset plads.

Denne charmerende møbel er ikke kun et sted at sove – det fyrretræ børneseng NATAN
NATAN børneseng er skabt i en form, der tager pusten fra én. Den er dedikeret til alle forældre, der ønsker at opfylde deres barns drømme og give det det ønskede børneværelse, som barnet vil tænke tilbage på hver dag. Hvis du derfor vil fremkalde et smil på dit barns ansigt hver dag og give det et rum, der er perfekt både til søvn og daglig leg, så er NATAN børneseng i husdesign det ideelle valg.

Hej, lær mig bedre at kende!
Inden du træffer det endelige valg, kan du se alle mål på NATAN, markeret på tegningen ved siden af ➔

Yderligere oplysninger om billeder og farver på senge fra Lano Møbler
Billeder og farver på senge kan afvige en smule fra virkeligheden. Dette skyldes indstillingerne på computerskærmen eller en anden enhed. De viste billeder er kun vejledende.
Tekniske specifikationer
| Type | seng på gulvet |
| Model | NATAN |
| Antal personer | 1 |
| Farve | fyr |
| Udførelse | certificeret; sikker for børn; semimat |
| Størrelse | 80x180 |
| Maksimal belastning | 100 kg |
| Seng længde | 184 cm |
| Seng bredde | 86 cm |
| Bedhøjde | 166.5 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Gelænder | Inkluderer aftagelig vertikal |
| Stige | ikke relevant |
| Skuffer | valgfri 2 skuffer (apart verkocht) |
| Skuffemateriale | spånplade |
| Forøgelse af afstand | ikke relevant |
| Kan omdannes til to senge | ikke relevant |
| Madras længde | 180 cm |
| Madras bredde | 80 cm |
| Madras længde til udtrækkeligt område | ikke relevant |
| Madras bredde til udtrækkeligt område | ikke relevant |
| Maksimal madrashøjde | 13 cm |
| Maksimal madrashøjde (udtrækkeligt område) | ikke relevant |
| Maksimal madrashøjde (øvre madras) | ikke relevant |
| Ram | fyrretræ; lim; satinlak |
| Lameller | FLEX birketræ |
| Pleje | tør af med en ren og fugtig klud; tør af med en ren og tør klud |
| Pakning | produktet er pakket i to pakker |
| Prisen inkluderer | seng; ramme; monteringssæt; monteringsvejledning |
| Certificering af stof | EN 1725, REACH, FSC, Sikkerhedserklæring |
| rzut 360 | Lozeczko_NATAN |
| Egenskaber for senge__Skuffer | Ja |
| Egenskaber for senge__Gelænder inkluderet i sættet | Ja |
| Egenskaber for senge__Tag (husseng) | Ja |
| Sengestørrelse | 80x180 |
| Sengefarve | Fyrretræ |
| Barnets alder | Børnesenge (4-6 år) |
| Type af seng | Lave enkeltsenge |
| additional Skuffer | 13305 |
| Ilość materacy | 1 |
| ID materacy | 12183, 10774, 10417, 10459, 13128, 13104, 10539, 10572, 13116 |
