TED 80x200 Mørk Chokolade køjeseng Lano Møbler
Kampagnen løber indtil 5 maj 2026
Vi værdsætter din tid, derfor sendes produktet så hurtigt som muligt.
For at spare dig for ekstra omkostninger tilbyder vi gratis levering fra 2000 kr.
Op til 60 dages returret giver dig mulighed for at forelske dig i vores produkt.
I de første to år efter købet er vi her for dig og sikrer din ro og sikkerhed.
Beskrivelse
Grunde til at du vil forelske dig i TED:
- optimerer pladsenDet giver mere plads til leg, læring og andre aktiviteter.
- har en masse fantasiBørn kan vælge den farve, de kan lide.
- er alsidigDet tilbyder op til 3 soveniveauer.
- bekymrer sig om miljøetFremstillet af fyrretræ fra ansvarligt skovbrug.
- skræddersyet til digDen har en universelt monteret L/R stige.
- alle vil gerne have detDet kan tjene som en base for børn at lege og slappe af.
Perfekt designet rum - vælg en mørk chokolade køjeseng TED 80x180
Det er ikke nemt at indrette børneværelser, så de har plads til leg, men også til læring eller andre aktiviteter. Det er værd at overveje som forældre, om man skal vælge køjeseng fra Lano Meble . Vores TED køjeseng Den er perfekt til lidt større børn og sikrer tryg søvn. Sørg for at tjekke alle fordelene ved denne unikke køjeseng til et barn . Alt sammen takket være 3 soveniveauer , designet i køjeseng TED . Måske tak køjeseng fra Lano Meble små vil holde op med at besøge deres forældres soveværelse så ofte, fordi de vil elske deres nye sted at sove. TED køjeseng til et børneværelse er en funktionel løsning med sans for de mindste detaljer.
Det vil sikre dine børns sikkerhed - den gennemprøvede TED køjeseng i mørk chokolade
Vi er overbeviste om, at du udmærket ved, hvad der er bedst for dine små. Vi, som Lano Meble , forsøger vi også at leve op til forældrenes forventninger. Vores TED køjeseng er gjort lavet af fyrretræ kommer fra ansvarlig skovdrift, så værende ØKO det er inkluderet i prisen!

En godbid til ethvert lille barn - TED-køjesengen
Ganske vist TED køjeseng fra Lano Meble giver børn mange muligheder for at have det sjovt. Udover køjeseng er sikker , og dens design vil sikre, at der ikke sker noget med dit barn, selv mens han sover. Hvis du ikke har brug for 3 steder at sove , kan børn bruge en af dem som deres egen private base. Du forventer højeste kvalitet ? Valget er enkelt – Lano Meble .

Hej, lær mig bedre at kende!
Før du træffer dit endelige valg, skal du gennemgå hver TEDA-dimension, markeret i figuren nedenfor ➔

Yderligere information om billeder og farver på senge fra Lano Meble
Billeder og farver på sengene kan afvige lidt fra virkeligheden. Dette skyldes skærmindstillingerne på din computer eller anden enhed. De viste billeder er kun til illustrationsformål.
Tekniske specifikationer
| Type | køjeseng |
| Model | TED |
| Antal personer | 3 |
| Farve | mørk chokolade |
| Udførelse | certificeret; sikker for børn; semimat |
| Størrelse | 80x200 |
| Maksimal belastning | 100 kg pr. køje |
| Seng længde | 208 cm |
| Seng bredde | 87 cm |
| Bedhøjde | 209,5 cm |
| Vægt | 78 kg |
| Gelænder | ikke relevant |
| Stige | Vertikal stige |
| Skuffer | ikke relevant |
| Skuffemateriale | ikke relevant |
| Forøgelse af afstand | ikke relevant |
| Kan omdannes til to senge | nej |
| Madras længde | 200 cm |
| Madras bredde | 80 cm |
| Madras længde til udtrækkeligt område | ikke relevant |
| Madras bredde til udtrækkeligt område | ikke relevant |
| Maksimal madrashøjde | 13 cm |
| Maksimal madrashøjde (udtrækkeligt område) | ikke relevant |
| Maksimal madrashøjde (øvre madras) | 13 cm |
| Ram | fyrretræ; lim; vandbaseret maling |
| Lameller | FLEX birketræ |
| Pleje | tør af med en ren og fugtig klud; tør af med en ren og tør klud |
| Pakning | produktet er pakket i fire pakker |
| Prisen inkluderer | seng; ramme; monteringssæt; monteringsvejledning |
| Certificering af stof | EN 747, REACH, FSC, Sikkerhedserklæring |
| Egenskaber for senge__Gelænder inkluderet i sættet | Ja |
| Sengestørrelse | 80x200 |
| Sengefarve | Mørk chokolade |
| Barnets alder | Ungdomssenge (11-19 år) |
| Type af seng | Køjesenge til tre personer |
| Ilość materacy | 3 |
| ID materacy | 12186, 10777, 10419, 10462, 13131, 13107, 10542, 10575, 13119 |
