KEVIN 90x190 mælkechokolade køjeseng Lano Møbler
Kampagnen løber indtil 5 maj 2026
Vi værdsætter din tid, derfor sendes produktet så hurtigt som muligt.
For at spare dig for ekstra omkostninger tilbyder vi gratis levering fra 2000 kr.
Op til 60 dages returret giver dig mulighed for at forelske dig i vores produkt.
I de første to år efter købet er vi her for dig og sikrer din ro og sikkerhed.
Beskrivelse
Grunde til at du vil forelske dig i KEVIN:
- sikrer en god nats søvnDet er en gennemprøvet løsning, der hjælper med at sikre en afslappende søvn.
- sikkerhed førstDen er udstyret med en sikker barriere, der beskytter barnet.
- passer overaltDen er universel og kan tilpasses forskellige rumstørrelser.
- kan lide at overraskeDen kombinerer bekvemmelighed og komfort med et elegant og klassisk design.
- er solidDet er en investering i barnets fremtid.
- skræddersyet til digDen har en universelt monteret L/R stige.
KEVIN mælkechokolade køjeseng 90x190 – ethvert barns drøm går i opfyldelse
Gennemprøvede måder at børns gode og fredelige søvn ? En interessant godnathistorie, et glas mælk og selvfølgelig KEVIN køjeseng fra Lano Meble . Vores produkt vil få din baby til at falde villigt i søvn. Derudover bliver dit barns søvn dyb, og om morgenen vil dit barn vågne udhvilet og klar til nye eventyr. Vent ikke og find ud af, hvorfor børn og forældre elsker vores KEVIN køjeseng . Vi fokuserede på at sikre den højeste kvalitet i form af sikker barriere . Takket være dette er vores KEVIN køjeseng vil fungere perfekt, selvom dit barn er energisk og livlig. Det er værd at nævne, at vores KEVIN køjeseng er universel. Det betyder, at uanset barrierer og stiger , vil tilpasse sig alle børneværelse .
Lang og dyb søvn? Det er muligt ved at vælge KEVIN mælkechokolade køjeseng
Du tænker ved dig selv - jeg vil købe mit barn den bedste seng, også på bekostning af udseendet. Nu behøver du ikke opgive ordentligt passende møbler til børneværelse . Vores KEVIN køjeseng denne forbindelse bekvemmelighed, komfort og sikkerhed . Vi lukkede dem i en klassisk ramme . Du ønsker, at dit lille barn får nok søvn. Dette er fuldstændig forståeligt, og vi som Lano Meble Det hjælper vi dig gerne med. Hvordan barneseng kan det påvirke hans søvn? Hvis det lille barn har det godt i sit eget børneværelse , i køjeseng KEVIN , som han sover på - det er mere sandsynligt, at han vender tilbage til den næste aften. Og dig? Du vil have et øjeblik for dig selv.

Sørg for, at dit barn får en sund og lang søvn takket være komforten i den mælkechokoladefarvede køjeseng KEVIN 90x190
Det er værd at passe på hele omgivelserne i barneværelse . Slip af med gammelt legetøj og overvej frem for alt at investere i vores KEVIN køjeseng . Din baby vil ikke kun falde hurtigere i søvn i den, men vil også føle sig tryg og passet. Din babys dybe søvn kaldes garanti for trivsel om morgenen.

Hej, lær mig bedre at kende!
Før du træffer dit endelige valg, skal du læse hver af KEVINs dimensioner, markeret i figuren nedenfor ➔


Yderligere information om billeder og farver på senge fra Lano Meble
Billeder og farver på sengene kan afvige lidt fra virkeligheden. Dette skyldes skærmindstillingerne på din computer eller anden enhed. De viste billeder er kun til illustrationsformål.
Tekniske specifikationer
| Type | køjeseng |
| Model | KEVIN |
| Antal personer | 2 |
| Farve | mælkechokolade |
| Udførelse | certificeret; sikker for børn; semimat |
| Størrelse | 90x190 |
| Maksimal belastning | 100 kg pr. køje |
| Seng længde | 198 cm |
| Seng bredde | 97 cm |
| Bedhøjde | 130 cm |
| Vægt | 48 kg |
| Gelænder | ikke relevant |
| Stige | Skrå stige |
| Skuffer | ikke relevant |
| Skuffemateriale | ikke relevant |
| Forøgelse af afstand | ikke relevant |
| Kan omdannes til to senge | ja |
| Madras længde | 190 cm |
| Madras bredde | 90 cm |
| Madras længde til udtrækkeligt område | ikke relevant |
| Madras bredde til udtrækkeligt område | ikke relevant |
| Maksimal madrashøjde | 13 cm |
| Maksimal madrashøjde (udtrækkeligt område) | ikke relevant |
| Maksimal madrashøjde (øvre madras) | 13 cm |
| Ram | fyrretræ; lim; vandbaseret maling |
| Lameller | FLEX birketræ |
| Pleje | tør af med en ren og fugtig klud; tør af med en ren og tør klud |
| Pakning | produktet er pakket i tre pakker |
| Prisen inkluderer | seng; ramme; monteringssæt; monteringsvejledning |
| Certificering af stof | EN 747, REACH, FSC, Sikkerhedserklæring |
| Egenskaber for senge__Kan omdannes til to senge | Ja |
| Egenskaber for senge__Gelænder inkluderet i sættet | Ja |
| Sengestørrelse | 90x190 |
| Sengefarve | Mælkechokolade |
| Barnets alder | Senge til skolebørn (7-12 år) |
| Type af seng | Køjesenge til to personer |
| Ilość materacy | 2 |
| ID materacy | 12190, 10781, 10423, 10466, 13133, 13109, 10546, 10579, 13121 |
